O nás

Vítejte v našem voňavém světě!

Ve spolupráci s italskou značkou Il Bucato di Adele, která spadá pod společnost Crespi Milano, vám přinášíme parfémy na prádlo, prací prostředky, vůně do interiéru a dezinfekční prostředky.

Dejte svému domovu vůni - naše vůně se stanou nepostradatelnou součástí vašich vzpomínek.  Naše parfémy exkluzivních vůní, které jsou od pyžmových, kořeněných až po květinové,  udrží krásné voňavé tóny na vašem prádle.

Tým Adele si dal velmi záležet, aby byla každá vůně naprosto jedinečná a vytvořená z kvalitních surovin nejvyšší jakosti. Značka Il Bucato di Adele denně vytváří intenzivní a moderní vůně do domácnosti, které vás v okamžiku přenesou do dětství. Vytvořte tak vůni vzpomínek pro celou rodinu a vaše děti budou navěky s láskou vzpomínat na šťastné dětství.

Dejte sbohem obyčejné aviváži a vyzkoušejte moderní způsob pro vytvoření originální vůně domova. Intenzitu parfému lze zvýšit nebo snížit v závislosti na množství jeho použití. Parfémy do praní jsou šetrné k vám, k pračce i​ ​k vašemu oblečení.  Láhve jsou vybaveny bezpečnostním uzávěrem.

Produkty nejsou testovány na zvířatech a jsou veganské.